Ön Siperlik

 

Yeni RX3i Evo’da boyutu büyütülen ön siperlik ile sürücünün yolculuk esnasında rüzgardan daha iyi korunması ve sağlıklı sürüş keyfi yaşaması sağlanmıştır.

 

USB Girişi ve 12 V Güç Çıkışı

 

Yeni RX3i Evo’da gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafa konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile sürüş esnasında navigasyon cihazını ve cep telefonunu şarj edebilme imkanı sağlanmış, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklar için rahatlık oluşturulmuştur.

 

Arka Çamurluk

 

Yeni RX3i Evo’ya “Arka Dış Çamurluk” eklemesi yapılarak yağmurlu havanın ve çamurlu yol koşullarının sürücüye rahatsızlık vermesi engellenmiş ve daha rahat bir yolculuk sağlanmıştır.

 

 

ABS Fren Sistemi

 

Önde ve arkada yer alan papatya disk frenleri ile yere daha sağlam basan RX3i Evo, ABS fren sistemi sayesinde de daha iyi frenleme yaparak güvenli yolculuklar sağlar.

 

 

 

Egzoz Dekor Kapağı

 

Önde ve arkada yer alan papatya disk frenleri ile yere daha sağlam basan RX3i Evo, ABS fren sistemi sayesinde de daha iyi frenleme yaparak güvenli yolculuklar sağlar.

 

 

Arka Port Çantalar

 

Yanınıza almak istediğiniz eşyalar için taşıma kolaylığı sunar.

 

 

 

 

 

Zincir

 

O-Ring’li zincir kullanılarak zincir üzerinde daha çok yağ tutulması sağlanmış ve metal sürtünmeleri azaltılarak motorun performansı arttırılmıştır.

 

 

Radyatör

 

Su soğutmalı yapısı ile motorun daha hızlı soğumasını sağlar ve performansını üst seviyeye çıkarır.

 

 

 

 

Arka Salıncak

 

RX3i Evo, dayanıklı ve sağlam arka salıncak yapısı ile güçlü ve güvenilir sürüş imkanı sağlar.

 

 

Aydınlatma ve İkaz Lambaları

 

Gövde krenajı ile uyum sağlanmış, aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş ön farlar dikkat çekici şekli ile göz alıcı hale getirilmiş. Aynı zamanda trafikte fark edilirliği arttırılmıştır.

 

 

 

Sele

 

RX3i Evo kullanıcılarının, konforlu ve ergonomik sürüşleri için dizayn edilmiş sele yapısı su geçirmez ve kaymaz özelliklidir.

 

 

Motor Bloğu

 

250 cc su soğutmalı, üstten eksantrikli seramik kaplı tek silindir, 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısına sahip RX3i Evo, etkin gücünü hissettiriyor.

 

 

 

Süspansiyon

 

Ön amortisörler up-side (ters amortisör) olup yol tutuş özelliği ve performansı arttırılmıştır. Arka amortisör ise ayarlanabilir ve güçlendirilmiş tek amortisör yapısıyla konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlanmıştır

 

 

Gösterge Paneli

 

RX3i Evo LCD gösterge paneline konumlandırılan digital hız göstergesi, yakıt göstergesi sağ/sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi mevcuttur.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Rx3i Evo-ABS/Euro4

  • 20.589,00TL


Etiketler: Rx3i Evo-ABS/Euro4