Motor Bloğu

 

135 cc, tek silindir, dört zamanlı, hava soğutmalı ve içten balansörlü motor yapısıyla 125 MH Drift in gücünü hissedeceksin.

 

Süspansiyon

 

125 MH DRİFT de ön amortisörler teleskobik, arka  amortisörler ise helezonik gazlı sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde yoldan gelebilecek darbeler emilerek, lastiklerle yol arasındaki bağlantının sürekliliği sağlanır ve sürüş stabilitesiyle optimum rahatlık sağlar.

 

 

Fren Sistemi

 

125 MH DRIFT ön fren sistemi, 220 mm çapında ön fren diski ve hidrolik fren sistemi ile donatılmış olup, kullanıcılarına üst düzeyde güvenlik sağlar.

 

Gösterge Paneli

 

125 MH DRIFT analog devir ve kilometre saati ile donatılmış olup, arasında yer alan dijital vites göstergesi ile güçlü bir görünüm kazandırılmıştır. Gösterge panelinin alt kısmında sağ / sol sinyal ikaz lambaları, uzun / kısa far ikaz lambası, vites nötr ikazı bulunurken, kilometre saati üzerinde tripmetre, devir saati üzerinde de yakıt göstergesi bulunmaktadır.

 

 

Aydınlatma & İkaz Lambaları

 

125 MH DRIFT far dizaynı Türkiye de kullanılan tüm ürünlerden daha özgün ve karakteristik bir yapıya sahiptir. Far dizaynı farklı olmasına rağmen aydınlatma yetisi oldukça yüksektir.

Arka stop, gövdeye entegre yapıda dizayn edilmiş, plaka aydınlatması da dahil olmak üzere led aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Ön ve arka aydınlatma tasarımına uyumlu estetik sinyal lamba tasarımları oldukça dikkat çekici.

 

Benzin Deposu

 

Benzin deposu, özgün keskin hatlı tasarımı ve 16,5 lt kapasite ile uzun seyahatlerde öncü olacaktır . Tasarımı sayesinde sürücünün ayakları ile depoyu kavramasına uygun olup, bu sayede sürücünün motosikleti vücudunun bir parçası gibi hissetmesini sağlar.

 

 

 

 

 

Sele

 

125 MH DRIFT için tasarlanmış olan sele dizaynı hem daha zarif görünüm hem de daha sport tarz yansıtmaktadır.

 

Arka Port Bagaj

 

Arka çanta montajına uygun arka port bagaj, sertleştirilmiş plastik malzemeden üretilmiştir.

 

 

Çevreci Ve Estetik Egzoz

 

Nikelaj koruma kapaklı, Euro 3 standartlarında düşük emisyonlu egzoz yapısına sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

125 MH DRIFT

  • 11.855,00TL


Etiketler: 125 MH DRIFT