Ritmica 100 İle Şehrin Ritmini Sür!

Sokakların heyecanını ve ritmini değiştiren Ritmica 100 ile şehrin akışını kontrol edebilirsin.

112 cc hacimli, tek silindir, enjeksiyonlu, 4 zamanlı, fan soğutmalı, atik motor bloğu sayesinde tüm şehirde ritim sürebilirsin.

Güçlü ön aydınlatmaları ile geceleri rahat görüş imkanı sunarken arka stop ve sinyal ikazlarıyla da şehrin her anında fark edilir olacaksın.

Ritmica 110’un kolay ulaşabileceğin şekilde konumlandırılmış elcikleri ve elcikler üzerindeki kontrol tuşları ile tüm kontrolü elinde tutabilirsin. Ön üst panelinde yer alan klasik gösterge paneli de sade ve tek bakışta anlaşılabilir yapıdadır.

Ayrıca Ritmica 110’un arka port bagajı ve ön torpidosu sayesinde şehirde her an ihtiyacın olabilecek tüm eşyaları sürekli yanında taşıyabileceksin.

Güvenlikten taviz vermeyen Ritmica 100 scooter’da kontak güvenlik sistemi mevcuttur. Bu sayede dışarıdan gelebilecek darbelere ve tehlikelere karşı önlem alınmıştır. Ayrıca ön tekerlekte bulunan kombine fren sistemi (CBS) sayesinde güvenle sürebilir ve kolay durabilirsin.

Kaymaz su geçirmez kumaştan üretilen sele yapısı ile konfordan taviz vermez. Euro 4 normlarına uygun düşük emisyonlu  egzoz yapısı özelliğine sahiptir.

Ritmica 110 ile şehrin ritmine ayak uydurabilir ve o ritme yön verebilirsin. Hatta küçük taşıma işlerini bile Ritmica 110’la kolayca yaptırabilirsin. 

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ritmica 100

  • 8.090,00TL


Etiketler: Ritmica 100